Komentarze

Fachowy sprzęt fotografa

Autor: narcyzchmiel | Kategorie: Fotografia
Tagi:
18. stycznia 2016 21:16:00

Wielu osobom wydaje się, iż fotografia ślubna to nic uciążliwego – tylko trzeba wziąć odpowiednią kamerę, odszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednak bardziej mylnego! Jak w każdej specjalności fotograficznej zasadne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z doborem ustawień sprzętu, czy zawodowym sprzętem, lecz zarówno powiązane z sztuką znalezienia się w odpowiednim miejscu o właściwym czasie, a w następstwie tego umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

 

Ogłoszenia

 

Bardzo często na słupach ogłoszeniowych można przyuważyć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy nawet „tani fotografik ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie obwieszczenia, dlatego iż ślub jest bardzo doniosłym dniem dla większości osób – czy jest opłacalne niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, iż chcieliśmy zaoszczędzić na usługach kompetentnego fotografika ślubnego sto złotych?

 

Jak wiele to kosztuje?

 

Koszt usług kompetentnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od około kilkuset złotych. Wszyściuśko zależy również od tego, ile czasu fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny tylko na przestrzeni samej ceremonii ślubnej, czy także podczas kompletnego wesela i poprawin.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis